נעים להכיר

שמי נעם, גדלתי בראש פנה אי שם בצפון הרחוק עד שהתחלתי לנדוד.

אל הרפואה המשלימה הגעתי מתוך תהליך הריפוי שלי עצמי. בתיכון נפלתי ועיקמתי את הקרסול ומיד התיישבה בו דלקת. לאחר מספר שנים הצטרפו לחגיגה מפרקים נוספים ואובחנה אצלי דלקת פרקים. בתהליך אותו עברתי נחשפתי כמטופלת לשיטות וגישות טיפוליות שונות שכללו שינוי תזונתי, תנועה ותהליך רגשי.

אני זוכרת את הטיפול בו כמטופלת הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות, לעזור לעצמי ולאחרים להגיע למקום של בריאות פיסית, נפשית ורוחנית, להיות במקום שגדל, מתפתח וצומח כל הזמן ושתמיד שואף לעוד. אז התחלתי את דרכי בעולם הזה... (עוד על הדרך שעשיתי את יכולה לקרוא בפוסט שכאן)

ההתחלה היתה בלימודי רפלקסולוגיה, משם המשכתי אל הרייקי ואל האייפק. תוך כדי תנועה השלמתי תואר ראשון בחינוך וחינוך אנתרופוסופי בדוד ילין.

כשסיימתי את התואר המשכתי ללימודי טיפול באמנות בגישה האנתרופוסופית, נחשפתי אל אמנות התנועה צ'י גונג ואל קפסיטאר. תמיד הרגשתי, ואני עדיין מרגישה שהלמידה היא חלק מההתפתחות שלי, מתהליך הריפוי שלי ומצמיחתי כמטפלת. ב 2011 למדתי תטא הילינג. שיטה זו נגעה בי בצורה כל כך חזקה ומדוייקת שהחלטתי שאני רוצה ללמד אותה. בחורף 2013 ויאנה סטייבל, מפתחת השיטה, הגיעה לארץ כדי ללמד קורס מורים אליו הצטרפתי בשמחה ואני מלמדת את קורסי יסודמתקדמים והגשמה ושפע של תטא הילינג.

באוגוסט 2015 למדתי אצל רות ווב-קריל ואני מטפלת בשיטתה שחרור קשרים אנרגטיים™. הלמידה הזו מהווה עוד מדרגה בהתפתחות האישית והמקצועית שלי והיא פתחה בפני עולם ומלואו.

כיום אני מטפלת באופן פרטני בקליניקה בקרית טבעון ומרחוק בטיפולים טלפוניים, מלמדת צ'י גונג ושעורים המשלבים מגע ותנועה בהם אני משתמשת בכלים של קפסיטאר.

אני מזמינה אותך לבוא ולמצוא מרחב של ריפוי שנמצא גם בך. נעם

 

 


רוצה להישאר בקשר? אני מזמינה אותך להירשם לרשימת התפוצה שלי.

אשלח לך מייל כשעולים פוסטים חדשים בבלוג או כשיש לי דברים אחרים שאני חושבת שיעניינו אותך.

אני שולחת מייל בתדירות של פעם בשבועיים או חודש לכל היותר ומבטיחה לכבד אותך ואת תיבת המייל שלך ולא להעביר את הפרטים שלך לאף גורם אחר.