מאז ומתמיד | קורס שחזור גלגוליםבמסעות החיים הנשמה בוחרת לעבור שיעורים מגוונים הנמשכים ומסתעפים לעיתים על פני גלגולים רבים. בכל גלגול הנשמה בוחרת את האירועים, המקומות ומערכות יחסים איתם היא חווה שיעורי התפתחות ולמידה משותפים.

ישנם גלגולים מטלטלים שנחווים כטראומתיים במיוחד ומשאירים בגוף האנרגטי של ההוויה הנשמתית צלקות. אלו עוברות מגלגול לגלגול ומשפיעות על האופן בו אנו מתנהלים וחווים את חיינו ביום יום.

כשכובד הגלגול שנחווה נשאר ככאב/ קיפאון/ תקיעות/ חסימה באותה נקודת זמן ולא עובר התמרה ומשוחרר, הוא יכול להמשיך להשפיע ולהדהד כאותה אנרגיה טראומתית גם לאחר שנים וגלגולים רבים, ואף לשחזר את עצמו שוב ושוב בגלגול הנוכחי.

כדי לטפל ולהתמודד עם נושא השיעור המכביד ניתן לעשות שחזור גלגולים. דרך השחזור, נפרשים לנו מרחבים המאפשרים לנו להבין, לרפא ולשחרר את התקיעות/ השיעור/ האישיו שקשור לאותו גלגול.

שחזור גלגולים קודמים פותח דלתות לשחרור מאירועי העבר ומסייע דרך מעבר בעולמות הפנימיים של הנשמה, לנקות את השיעור/ הקארמה השלילית הכבדה ומאפשר לנשמה הקלה משמעותית וסלילת הנתיב לדרך חדשה.

בין אבני הדרך שנלמד:

  • נלמד טכניקת שחזור גלגולים ושילובה כחלק מעבודה אנרגטית מרחוק.
  • טיפול בבעיות נוכחיות בתחומי החיים השונים, ע"י שחזור טראומות מגלגולים קודמים שגרמו לבעיות העכשוויות והתיקון שלהם דרך טכניקות שונות.
  • שיטות לפתיחת חסימות אנרגטיות מגלגולים קודמים המונעות מאיתנו להיות במימוש מיטבי.

במהלך הקורס נעבור תהליך משמעותי של שחרור דפוסים המוטבעים עמוק בנשמתנו דרך שחזורי הגלגולים אותם נעניק, נקבל ולהם נהיה עדות. יש משמעות עמוקה מאוד להרכב הקבוצה שתיווצר מאחר והגלגולים שיעלו יהיו רלוונטיים לכל המשתתפות בקורס ויאפשרו מרחב התפתחות לכולן.

ההכשרה תשלב הדגמות טיפולים ועבודה מעשית בה כל משתתפת תתנסה ב-6 שחזורי גלגולים כמטפלת וכמטופלת (במידה והמדריכים יראו שמתאים לה לקבל בשלב זה שחזורי גלגולים).

בתום כל שחזור, כחלק מהסטאז' יש להעביר דיווח עליו יתקבלו משוב והארות. זהו חלק חשוב מאוד בלמידה של שחזור גלגולים מרחוק.

בנוסף, בתום הקורס אני ממשיכה להיות זמינה לתמיכה במשך 6 שבועות או 6 שחזורי גלגולים שתעשי לבדך – בשלב זה אני מאמינה שכבר יהיה לך ביטחון בתהליך.

הקורס פתוח לנשים שלמדו את "מהות הנשמה". הקבלה לקורס בכפוף לבדיקת התאמה.

 

מתי? איפה? כמה?

8 מפגשים בני שעתיים.

אחת לשבוע בימי ראשון בין השעות 10:00-12:00.

הקורס הבא יפתח ביום ראשון ה 17.3.19  ויש בו 6 מקומות בלבד.

עלות הקורס 2,000 ₪.

 

מוזמנת לפנות אלי עם שאלות ולבדיקת התאמה לקורס, 

נעם