בלוג

שוב את נעלמת?

אני באה משתפת ואז נעלמת. מרגישה פתאום שאין לי מה לומר. או שמה שיש לי לומר לא מתאים. או מפחדת ששוב יישאב לי הזמן אל תוך החור השחור הזה. ואני רוצה ללמוד אחרת.

להמשך קריאה »

צינורות

אני צינור של ידע. אני צינור של אנרגיה. אז אם אני צינור, ואם יש לי חסימה, לפעמים כל מה שאנחנו צריכות זה לעצור ולהסתכל פנימה כדי לשחרר את החסימות שבתוכנו.

להמשך קריאה »

שמנה ומכוערת

כשאנחנו נותנות לתת המודע שלנו להעלות דברים  הרבה פעמים אנחנו מופתעות. הופתעתי לפגוש את המקום שחשבתי שכבר עבדתי עליו כל כך הרבה פעמים. דימוי הגוף שלי.

להמשך קריאה »

הפעם הראשונה שלי

הפעם הראשונה בה חוויתי שחזור גלגולים היתה לפני קרוב לחמש עשרה שנים. מאז הרבה גלגולים עברו דרכי ובתוכי. ונראה שהיא תמיד תהיה שם, הראשונה שלי.

להמשך קריאה »

חום של הנשמה: Soul Fever

כשיש לילד שלנו חום, אנחנו מיד נעצור את הכל. נשנה תוכניות. נעניק לו יותר. ממש כמו שלגוף הפיסי יש חום, כך גם לגוף הנשמה. וככל שנייטיב להבין זאת, נייטיב עם עצמנו ועם ילדנו.

להמשך קריאה »

רגעים צרובים

יש רגעים ותמונות שנצרבים בתודעה ובזכרון שלנו. מה יש בהם שמאפשר להם את זה? מה יש באותו רגע, באותה תמונה שמלווה אותנו שוב ושוב במהלך החיים?

להמשך קריאה »

חזרה לשגרה? מה?!

אחרי תקופה של תרדמה, השקעת זמן בבית, במשפחה, מעבר דירה, קליטה, ארוע רפואי וחגים, זה נגמר. לקראת חזרה לשגרה, עולים חששות, ואז מתפוגגים. זה מין קסם כזה חדש.

להמשך קריאה »

שחזור גלגולים

שחזור הגלגולים מאפשר לנו לשחרר דברים שנמצאים ברבדים מאוד עמוקים שפעמים רבות נסתרים מעיננו. הגלגול מעלה את מה שנכון לשחרר ולטפל.

להמשך קריאה »

לנשום.

כשאני רוצה להתמקד, אני נושמת. כשאני רוצה להבין איך אני מרגישה, אני נושמת. לא נשימה אוטומטית שקורית מעצמה 24/7. נשימה מודעת, עם תשומת לב. שאינה נעשית כלאחר יד.

להמשך קריאה »

לטפל בי כדי לרפא את בתי

הילדים שלנו לא תמיד רוצים לקבל טיפול. הקשר שלנו אליהם מאפשר לנו לעזור להם בכך שנטפל בעצמנו. בכל פעם שאני משחררת משהו בתוכי אני מאפשרת לילדים שלי לשחרר אותו.

להמשך קריאה »

תודה. הו'אפונופונו.

אל ההו'אפונופונו התוודעתי לפני כמה שנים. זה היה נחמד ויחד עם זאת לא ממש תפס אותי. עד יום שישי האחרון בו גיליתי עד כמה זו עבודה עמוקה ומשמעותית. 

להמשך קריאה »
אם הגעת עד כאן, ונעים לך איתי, את מוזמנת להשאיר פרטים ואקפוץ לבקר את תיבת המייל שלך פעם-פעמיים בחודש
דילוג לתוכן